Bozkurt Mahallesi, Şehit Yusuf Demir Caddesi - Keşap / Giresun
trtrtr

Standart Kupa Bardak

Tüm İndirim Çekleri Geçerlidir.
Standart Kupa Bardak

Firmaların bilinirliklerini artırmak ve kurumsal imajlarını iyileştirmek için sıklıkla kullandıkları baskılı bardak, kupa ve termos ürünleri uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz! Karton Bardak, Termos, Standart Kupa Bardak, Renkli Kupa Bardak, Sihirli Kupa Bardak ve Çay/Kahve Fincanı firmanız için tercih edebileceğiniz baskı ürünlerinden sadece bazıları. Bu baskı ürünleri ile firmanızı herkese duyurabilir, yeni müşteriler kazanabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.

Promosyon bardak ürünleri diğer promosyon ürünlerinden farklı olarak günlük hayat içerisinde sürekli kullanılır. Bu da markanızın daha fazla göz önünde olarak daha fazla kişiye ulaşabilmesi anlamına gelir.

Ürün Özellikleri

  • Tasarım: Aynı Tasarım | Farklı Tasarım
  • Malzeme: Seramik
  • Baskı Yönü: Dış Yüzey Baskı
  • Ölçü: 350ml.

Merak Edilenler
Sipariş Nasıl Oluşturulur?
0539 305 57 03 nolu Whatsapp hattımıza yaza bilir veya bilgi@giresuntasarim.net adresine mail göndermek vasıtasıyla sipariş oluşturabilirsiniz..
Tasarımı Nasıl Oluşturulur.?
Firmanıza veya Şahsınıza ait bilgileri 0539 305 57 03 nolu Whatsapp hattımıza yaza bilir veya bilgi@giresuntasarim.net adresine mail göndermek vasıtasıyla bizlere ulaştırabilirsiniz. Bizlere ulaşan bilgiler doğrultusunda tasarımınız oluşturulur.
Baskı Onayı Nasıl Oluşturulur?
Oluşturulan tasarım dosya veya dosyalarınız Whatsapp veya E-Mail üzerinden sizlere gönderilir ve onay alındıktan sonra baskıya hazır hale gelir.
Teslimat Süresi Nasıl Gerçekleşir.?
Baskı sonrası üretilen tüm ürünler özenle hazırlanır ve adresinize teslim edilir..
Satış Öncesi & Satış Sonrası

TÜM MÜŞTERİ İLE ÜRETİM VE TESLİMAT SONRASI HER ZAMAN BİREBİR İLETİŞİM KURABİLİYORUZ.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: