Bozkurt Mahallesi, Şehit Yusuf Demir Caddesi - Keşap / Giresun
trtrtr

Dereceli Magnet Baskı

Tüm İndirim Çekleri Geçerlidir.
Dereceli Magnet Baskı

Magnet firmalar tarafından müşterilere ulaşmak için sürekli olarak kullanılan reklam ürünleridir. Haliyle, firmalar rakiplerinin arasından sıyrılmak için magnet tercihlerinde daha farklı ve müşteriler için daha kullanışlı magnet seçeneği arayışına giriyorlar. İşte tam da bu noktada dereceli magnet baskı farklılık arayan firmaların imdadına yetişiyor.

Dereceli magnet ürünü 6 x 8 cm boyutunda, 4 Renk CMYK ve parlak selefon baskı teknikleri kullanılarak basılır. İçerisinde bulunan sıcaklık ölçmeye yarayan derece ile insanlara ek fayda sağlayarak markanızın daha da göz önünde olmasına katkıda bulunur. Bu da marka değerinizin ve satışlarınızın aynı doğrultuda artmasını sağlar.

Ürün Özellikleri

  • Ebat: 6x8cm
  • Baskı Yönü: Tek Yön Baskı.
  • Selefon: Parlak Selefon
  • Malzeme: 40 Mikron Mıknatıs

Merak Edilenler
Sipariş Nasıl Oluşturulur?
0539 305 57 03 nolu Whatsapp hattımıza yaza bilir veya bilgi@giresuntasarim.net adresine mail göndermek vasıtasıyla sipariş oluşturabilirsiniz..
Tasarımı Nasıl Oluşturulur.?
Firmanıza veya Şahsınıza ait bilgileri 0539 305 57 03 nolu Whatsapp hattımıza yaza bilir veya bilgi@giresuntasarim.net adresine mail göndermek vasıtasıyla bizlere ulaştırabilirsiniz. Bizlere ulaşan bilgiler doğrultusunda tasarımınız oluşturulur.
Baskı Onayı Nasıl Oluşturulur?
Oluşturulan tasarım dosya veya dosyalarınız Whatsapp veya E-Mail üzerinden sizlere gönderilir ve onay alındıktan sonra baskıya hazır hale gelir.
Teslimat Süresi Nasıl Gerçekleşir.?
Baskı sonrası üretilen tüm ürünler özenle hazırlanır ve adresinize teslim edilir..
Satış Öncesi & Satış Sonrası

TÜM MÜŞTERİ İLE ÜRETİM VE TESLİMAT SONRASI HER ZAMAN BİREBİR İLETİŞİM KURABİLİYORUZ.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: